İnternetin pratikliğini alışverişlerinizde tasarruf için kullanın

Ev ekonomisi, aileler için her zaman en birincil gündemlerden biridir. Her zaman ailelerin gelir-gider dengesini sağlamak için düzgün bir gelir planlaması yapılması gerekmektedir. Gün geçtikçe daha fazla artan enflasyon ile bugünlerde bu gelir-gider dengesini sağlamak her geçen gün biraz daha zorlaşmaktadır. Bu problemi çözmek için ise aileler tarafından en çok tercih edilen yollardan biri, zincir marketler tarafından düzenlenen fırsat ve kampanyaları takip etmek gelmektedir. Ürün fiyatlarının yüksek olması nedeniyle marketler de kendilerine yönelik talebi arttırmak için bu tarz yüksek fiyatların olduğu dönemlerde daha sıklıkla kampanya düzenlemektedirler.

 

Marketler tarafından düzenlenen bu kampanyaları duyurmanın en yaygın yollarından biri broşür bastırarak kampanya bilgilerini bu şekilde insanlara dağıtmaktır.

 

Hepimiz de bu broşürleri bir alışveriş esnasında görmüş ve yeni ürünler hakkında bilgi edinmek için bu broşürleri ilgiyle incelemişizdir. Aslına bakılırsa burada ilgimizi çeken esas nokta çoğunlukla bu broşürlerde ilgili markanın düzenlemiş olduğu kampanyalar olmaktadır.

 

Bu kampanyalara ilişkin broşürlere ulaşmak için elbette ki şu anda tek yöntemimiz ilgili markete gitmektir. Bu noktada mağazalar, kampanyalarını internet üzerinden duyuruyor olsalar da bu broşürlerdeki kadar detaylı bir duyuru yapmamaktadırlar.

 

Ancak bu noktada bütün bu indirim ve kampanya broşür ve kataloglara erişimin kolay bir yolu var: Türkçe Broşürler.

 

Türkçe Broşürler sitesi ile günlük alışverişinizi yaptığınız A101 ve BİM gibi ülkemizin en büyük ve en çok tercih edilen zincir marketlerinin fırsat ve kampanyalarına internet üzerinden pratik bir şekilde ulaşabileceksiniz.

 

Türkçe Broşürlerin en çok dikkat çeken özelliği ise kolay kullanımlı bir internet sitesi olmasıdır. Türkçe Broşürler sitesinde yer alan 5 farklı kategoriye ayrılmış olan broşür ve kataloglardan dilediğinize kolay bir şekilde erişim sağlayabileceksiniz. Şimdi dilerseniz sitenin menülerine daha detaylı bir şekilde göz atalım.

 

Farklı kategorilerle broşürlere erişim imkanı

 

Siteye giriş yapıldığında kullanıcının karşısına çıkan ilk menü, “En Popüler Kataloglar” ismindeki menüdür. Bu menü, adından da anlaşılacağı üzere sitede yer alan ve en çok tıklanan, aynı zamanda en güncel broşürlere ilişkin bilgilerin yer aldığı kısımdır.

 

Burada yer alan broşürlerden herhangi birine tıkladığınızda ilgili markanın sitemizde yer alan bütün broşürlerine erişim sağlayabilirsiniz. Bu broşürlerden halihazırda yürürlükte olanlar renkli bir şekilde gösterilmektedir. Aynı markanın yürürlükte olmayan broşürleri de tıkladığınızda karşınıza çıkacaktır. Ancak yürürlükte olmayan bu broşürleri, tıkladığınızda siyah-beyaz bir şekilde göreceksiniz.

 

Bu şekilde sitede yer alan ilgili markanın bütün broşürlerini görerek hem ilgili markanın ürünlerindeki fiyat değişimlerini görebilecek hem de aynı anda iki kampanya düzenlendiğinde bundan haberdar olma şansına sahip olabileceksiniz.

 

Türkçe Broşürler sitesinde kullanıcılara sunulan broşürlerin yer aldığı menülerden bir diğeri ise “Lokasyonlar” menüsüdür. Lokasyonlar menüsü de fırsat ve kampanyalarına yer verilen markanın yer bilgisine göre broşürlerin sınıflandırmasının yapıldığı menüdür.

 

Lokasyonlar menüsünde şu an sadece 3 farklı şehir yer almaktadır. Ancak sitede yer alan firmalar, ülkemizin A101 ve BİM gibi en çok şube sayısına sahip ve dört bir yanında yer alan firmaları olması hasebiyle aslına bakılırsa herkesin oturduğu yerlerde bulunan firmalardır. Dolayısıyla aslına bakıldığında bu lokasyonlar menüsü şu anlık çok verimli bir menü olarak görülmemektedir.

 

Türkçe Broşürler sitesinde burada size bahsettiğimiz menülerin yanı sıra 3 farklı menüye daha yer verilmiştir. Bu menüler sayesinde daha önce de belirttiğimiz üzere; sitede yayını yapılan bakırköy escort broşürlerin tasnifi daha kolay bir şekilde yapılmaktadır.

 

Türkçe Broşürler sitesiyle fırsat ve kampanyaları takip ederek evinizin ekonomisine katkıda bulunabileceksiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.